A

Nasıl mı başladık ?

2004’den bugüne..

Faaliyet gösterdiği sektörlerde ürettiği yüzlerce başarılı proje ile adından sıkça söz ettiren Website Tasarım, proje üretirken markanızı her ortamda başarılı bir şekilde temsil etmesine, uzun ömürlü olmasına önem vermekte ve her proje öncesi fizibilite çalışması yaparak rekabet koşullarını araştırmakta.

Temellerimizi Attık !

2004 yılında, İstanbul’da temellerini sağlam bir şekilde atan firmamız, müşterilerine verdiği tüm hizmetlerin her aşamasında müşterilerini haberdar etmekte ve koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Farkımız adımız, adımız işimiz …

Sloganıyla yola çıkan firmamız tüm proje bitimi sonrası müşteri ilişkileri ve olası çıkabilecek sorunların en hızlı bir şekilde çözümü için profesyonel ekibi ile gece gündüz ayırt etmeden hizmet vermeyi misyonu olarak benimsemiştir.

Web Tasarım ve Yazılım alanlarında ürettiği yüzlerce başırılı projelerin yanı sıra Ozd Group çatısı altında Grafik Tasarım ve Profesyonel Fotoğrafçılık alanlarında hizmet vererek müşterimizin bir çatı altında tek firmadan hizmet alarak zamandan tasarruf etmesini sağlamaktayız.

Vizyonumuz …

Dünyada değişen ve gelişen teknolojiyi “Website Tasarım” ekibi olarak yakından takip ediyoruz ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Konusunda uzman profesyonel kadromuzla görsel tasarımları inovatif fikirler ile birleştirerek sizlere sunarak sektörün vazgeçilmezleri arasındaki yerimizi sağlamlaştırmak.

Projelerimizde ekleyecek değil, çıkaracak bir şey bulamadığınızda kusursuzluğa ulaşmış oluruz..

Mücahit Özdamar Genel Müdür

Global Web Tasarım Ajansı

Website Tasarım
bir Ozd Group şirketidir..

Ozd Group, web tasarım, yazılım, grafik tasarım, modelleme, fotoğrafçılık ve video hizmeti veren İstanbul merkezli bir yazılım ve tasarım ajansıdır.

Website Tasarım

Ozd Creative

Ozd Media

metropol-card
ovaleks
mia-crema
fabulous-textile
toprak-turizm
ozmer-lojistik

100+ Mutlu Müşteri 🤩 daha fazlası için tıklayınız.

Website Tasarım bir OzdGroup şirketidir.

Alanında öncü bir çok ulusal marka bize güvendi, sıra sizde..

© 2004 Ozd Group Companies. Tüm hakları saklıdır.