E-ticaret

Güvenli, modern E-ticaret ile ürünlerinizi ve
markanızı milyonlara ulaştırın.

E-ticaret işletmelerin pazar piyasasında geniş bir yer tutmasını sağlar.

İnsanların günlük hayat temposunda alışverişe vakit bulamaz, bundan dolayı  E-ticaret sektörü de  en hızlı alışveriş yapma seçenekleri arasına yer alarak hızlı bir şekilde büyüyüp sektöre farklı bir alan katıp hayatımızı kolaylaştırmıştır. Satıcının Türkiye ve Dünya’da ulaşabileceği birçok müşteri grubu vardır. Geniş müşteri grubuna hitap etmek ürün yelpazesini tanıtmak satıcı bakımından kolay ve pratik hale gelmiştir. Yönetimi kolay olan bu siteler uzman desteğiyle satışların ve potansiyel müşterinin artmasına yardımcı olacaktır.

E-ticaret sitesi neden yaptırmalıyım ?

Firmalar satışlarını daha fazla artırmak, kendi sektörlerinde hızlı büyümek, markalarını daha geniş kitlelere ulaştırmak için e-ticaret site kurulumunu tercih ederler. Markanızın ürün yelpazesini sunarak hem de ürün fiyatları hakkında alıcılara daha kolay ortamda bilgi vermiş olacaksınız. E- ticaret sitesi sayesinde firmanızın internet ortamında istediği ürünü hem tanıtabilir hem de reklamını yapabilirsiniz.

E-ticaret sitesinde olmazsa olmazlardan olan görsel sunum fotoğraf çekimleri de önemlidir. Çünkü siteyi ziyaret eden müşteriler görselliğe bakarak alışverişe devam edecek. Ürün fotoğraf çekimlerimizi incelemek için linki tıklayabilirisiniz.

E-ticaretin işletmeler için faydaları nelerdir ?

Tüm Dünyada internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte ticaret kavramına yeni alternatifler getirilmiştir. Teknoloji ve internetle uyumlu yeni alternatifler günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. E-ticaret siteleri de satış ve pazarlamaya yeni bir boyut kazandırmıştır. E-ticaret online pazarlamanın mümkün olduğu dijital sistemdir. Çeşitli ödeme sistemlerini destekleyen, filtrelemeye olanak sağlayan e-ticaret sistemleri alışverişin online halidir.

Geleneksel pazarlamaya ek olarak sistemlerine e-ticareti de dahil eden kuruluşlar sadece belirli bir lokasyona ve noktaya satış yapmanın ötesine geçerek, pazarlama piyasasına yeni bir bakış açısı getirmiştir.

  • Yerel pazarlamaya artı olarak Global pazarda da satış yaparak hızlı bir büyüme evresi geçirmeye olanak sağlar.
  • Ürün bilgilerini müşterilerine çok daha kapsamlı bir şekilde sunma imkânı bulur.
  • E-ticaret sistemi sayesinde personel ve iletişim masrafları ciddi bir şekilde düşürülebilir.
  • İşletmeci 7/24 satış yapabilme olanağına erişim sağlar.
  • E-ticaret siteleri kurulum maliyetleri reel mağazalara göre oldukça düşüktür.
  • Sektöre yeni adım atan firmalar E-ticaret sitesi sayesinde hızlı bir şekilde marka bilinirliğini artırabilir.
  • Potansiyel müşteriler e-ticaret entegrasyonu sayesinde ürüne daha kolay ulaşma imkânı bulacaktır.

Neden bizi seçmelisiniz ?

Web tasarım sektöründe 14 yıllık deneyimimizle kendi markamızın değerine değer katması amaçlayarak en iyi ve kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz.
Firmamız bir çok alanda profesyonel hizmet vermesine rağmen en çok çalışma yaptığı sektör adından sıkça bahsettirdiği kısımlardan biride Website Tasarımıdır. Müşterilerin taleplerine hakim, titiz, özenli, benimseyerek çalışan ekibimiz bulunmakta ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için marka değerleri ve istekleri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Firmamız müşterileriyle açık, saygılı, kendinden emin ve iyi bir dinleyici olmayı her zaman ilke edindi ve müşteri memnuniyetine her zaman önem vermektedir.

Yaptığımız çalışmalarda veri güvenliğine dikkat edip kesintisiz ve güvenli hizmet için gereken tüm tedbir ve önlemleri alanında uzman ekibimiz tarafından dikkatle alınmaktadır.

Pozitif ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla Website Tasarımı ile ilgili tüm yeni trendleri, iş yapış biçimlerini takip eden çaresizliğe kapılmayan, sürekli yeni çözümler ve arayışında olan, başarısız olduğunda pes etmeyen, araştırmacı ve sürekli olaylara pozitif bir bakış açısıyla yaklaşan yenilikçi bir ekiple adımızdan sıkça söz ettirmeye devam edeceğiz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda analizler yaparak maliyeti optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

E-Ticaret


Projelerimiz

v.b. gibi bir çok profesyonel
projeyi hayata geçirmenin
mutluluğunu yaşıyoruz.
..

metropol-card
ovaleks
mia-crema
fabulous-textile
toprak-turizm
ozmer-lojistik

100+ Mutlu Müşteri 🤩 daha fazlası için tıklayınız.

Website Tasarım bir OzdGroup şirketidir.

Alanında öncü bir çok ulusal marka bize güvendi, sıra sizde..

© 2004 Ozd Group Companies. Tüm hakları saklıdır.