Kurumsal Mail

Firmanızda hızlı iletişim kurmak ve
hiç bir verinizi kaybetmemeniz için biz burdayız

Şirketiniz adına yeni iletişime geçtiğiniz bir firma kurumsal olup olmadığınızı tek seferde anlayabilecektir.

İletişim kurduğunuz mail adresiniz şirketiniz adına ilk izlenimi iletebilir. Oluşturulan gmail veya yandex hesabınız sizi profesyonel anlamda bir adım geriye götürürken markanızın veya şirket isminizin yer aldığı kurumsal bir mail uzantısı prestij ve kurumsallık anlamında sizi bir adım öne taşıyacaktır. Ayrıca kurumsal mail hesapları daha hızlı, kesintisiz ve güvenilir bir hizmet sunacaktır. 

Niçin Kurumsal Mail Kullanmalısınız?

  • Kurumsal mailler iletişim kurulan firma gözünde profesyonel bir izlenim bırakır. Herkes Gmail hesabı oluşturabilir, herkese e-posta gönderebilir. Kurumsal bir mail hesabı firmanın işini ne kadar ciddiye aldığını gösterir.
  • Marka tanınırlığını sağlar. Atılan bir e-posta markanızın karşı tarafa iletilmesini sağlamış olur.
  • Yeni anlaşmalar için atılan mail veya fiyat tekliflerinin karşı tarafta soru işareti yaratmaması adına kurumsal mailler tercih edilmelidir. Bankaların veya prestijli markaların kendilerine ait mail hesapları veya numaraları diğer kurumlarda da aynı imajı yaratmaktadır.
  • Firmalar için daha güvenlidir. Şirket mailleri diğer hesaplara göre daha sık sorunlarla karşılaşabilir. Özellikle marka değeri olan firmalar bu sorunlarla alakalı sıkı önlemler almalıdır. Spam sorunları, veri ihlalleri işin gidişatını yavaşlatabilir.

Firma imajını yansıtan temel faktör kurumsal mail dir. Firmanın benimsenmesi için aslında kaliteli bir adımdır. Mailin doğru çalışmaması iletişimde engellere yol açabilir. Firmaya ait bir kurumsal mail kurulmak isteniyorsa önce bir domain (alan adı) alınmalıdır. Yazışmalar en etkili bilgi kaynaklarıdır. Çünkü ticaret yapacağınız firmalar ve şirket çalışanlarının birbirleriyle en hızlı ve güvenilir iletişim kuracakları yer maillerdir. Maillerin en önemli bir özeliği daha yedekleme biliyor olmasıdır.

Kurumsal Mail Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

  • Dinamik ve esnek kotası mevcuttur. Dinamik kotalar kotanız dolmadan size haber verir dolduğu zaman ise kotası otomatik artan kutuları hizmetinize sunar.
  • Kötü amaçlı yazılımları gelişmiş spam ve virüs koruma özellikleri ile devre dışı bırakır.
  • Farklı iletişim kanalları (outlook, mail, gmail vb.) ile uyumludur.
  • Prestijli ve marka değeri yüksek şirketler için iletişim ağları ve güvenliği çok önemlidir. Kurumsal mailler şirket için bu güvenilirliği sağlar.

Website Tasarım olarak firmanızın iletişim ihtiyacının sorunsuz gerçekleşebilmesi için güncel olayları ve içerikleri takip ediyoruz. Size en güncel hizmeti sunuyoruz. Bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden bizi seçmelisiniz ?

Web tasarım sektöründe 14 yıllık deneyimimizle kendi markamızın değerine değer katması amaçlayarak en iyi ve kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz.
Firmamız bir çok alanda profesyonel hizmet vermesine rağmen en çok çalışma yaptığı sektör adından sıkça bahsettirdiği kısımlardan biride Website Tasarımıdır. Müşterilerin taleplerine hakim, titiz, özenli, benimseyerek çalışan ekibimiz bulunmakta ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için marka değerleri ve istekleri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Firmamız müşterileriyle açık, saygılı, kendinden emin ve iyi bir dinleyici olmayı her zaman ilke edindi ve müşteri memnuniyetine her zaman önem vermektedir.

Yaptığımız çalışmalarda veri güvenliğine dikkat edip kesintisiz ve güvenli hizmet için gereken tüm tedbir ve önlemleri alanında uzman ekibimiz tarafından dikkatle alınmaktadır.

Pozitif ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla Website Tasarımı ile ilgili tüm yeni trendleri, iş yapış biçimlerini takip eden çaresizliğe kapılmayan, sürekli yeni çözümler ve arayışında olan, başarısız olduğunda pes etmeyen, araştırmacı ve sürekli olaylara pozitif bir bakış açısıyla yaklaşan yenilikçi bir ekiple adımızdan sıkça söz ettirmeye devam edeceğiz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda analizler yaparak maliyeti optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Kurumsal Mail


Projelerimiz

v.b. gibi bir çok profesyonel
projeyi hayata geçirmenin
mutluluğunu yaşıyoruz.
..

metropol-card
ovaleks
mia-crema
fabulous-textile
toprak-turizm
ozmer-lojistik

100+ Mutlu Müşteri 🤩 daha fazlası için tıklayınız.

Website Tasarım bir OzdGroup şirketidir.

Alanında öncü bir çok ulusal marka bize güvendi, sıra sizde..

© 2004 Ozd Group Companies. Tüm hakları saklıdır.