Website Tasarım

Kurumsal, modern ve profesyonel bir bakış açısı ile
internette var olmak için doğru yerdesiniz

Web Tasarım marka çalışmalarının bir amaç için belli ilkeler tarafından yapıldığı, düzenlendiği ve tasarım çalışmalarını uygulamaya dönüştürme işlemleridir.

Dijital dünyada arandığında kolay kullanımlı ve mükemmel tasarlanmış bir Website Tasarımı kullanıcılara en kalıcı ve etkili şekilde marka mesajınızı iletmenizin en etkili yoludur. Web Tasarım markanızın sürekli olarak sergilendiği, gösterişli bir vitrin gibi düşünülebilir.

Süreç nasıl ilerler ?

Talep ettiğiniz ihtiyaç ve amaç analizine bağlı kalarak marka değerine en uygun Web Tasarım şablonu oluşturup hedeflediğimiz şekilde uyarlar ve size sunarız üzerinde analizler yapıp en ideal hale getiririz. Website Tasarımı yaparken google dostu kodlama ile SEO çalışmaları gerçekleştiririz. Web tasarım çalışmalarımızda ürün satışı için E-ticaret sistemi de uygulanmaktadır.
Markalara yaptığımız çalışmalarda üzerinde özenle durduğumuz noktalar ;

  • Kusursuz görsel yerleşimi
  • Grafiksel Düzen
  • Mükemmel Kurumsak Kimliğe Uygun Renkler
  • Analiz ve Optimizasyon
  • Teknik Planlama
  • UI ve UX Tasarım
  • Google ve Kullanıcı Dostu Kodlama
  • SEO Uyumlu İçerik Oluşturma
  • Tüm Testlerin Yapılıp Yayına Alınması

Neden bizi seçmelisiniz ?

Web tasarım sektöründe 14 yıllık deneyimimizle kendi markamızın değerine değer katması amaçlayarak en iyi ve kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz.
Firmamız bir çok alanda profesyonel hizmet vermesine rağmen en çok çalışma yaptığı sektör adından sıkça bahsettirdiği kısımlardan biride Website Tasarımıdır. Müşterilerin taleplerine hakim, titiz, özenli, benimseyerek çalışan ekibimiz bulunmakta ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için marka değerleri ve istekleri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Firmamız müşterileriyle açık, saygılı, kendinden emin ve iyi bir dinleyici olmayı her zaman ilke edindi ve müşteri memnuniyetine her zaman önem vermektedir.

Yaptığımız çalışmalarda veri güvenliğine dikkat edip kesintisiz ve güvenli hizmet için gereken tüm tedbir ve önlemleri alanında uzman ekibimiz tarafından dikkatle alınmaktadır.

Pozitif ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla Website Tasarımı ile ilgili tüm yeni trendleri, iş yapış biçimlerini takip eden çaresizliğe kapılmayan, sürekli yeni çözümler ve arayışında olan, başarısız olduğunda pes etmeyen, araştırmacı ve sürekli olaylara pozitif bir bakış açısıyla yaklaşan yenilikçi bir ekiple adımızdan sıkça söz ettirmeye devam edeceğiz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda analizler yaparak maliyeti optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Web sayfalarda olmazsa olmazlar.

● Kendi isteklerinizi değil, ziyaretçilerinizin beklentilerini düşünün;
Web sitenizi kendininiz için değil, ziyaretçileriniz için yapıyoruz. Ayrıca müşterileriniz talep ve isteklerinin yanı sıra sekterlerinde kalıplaşmış beklentilerini göz önünde bulundurmalıyız.

● Web siteniz arama motorlarına uyumlu (SEO) olmalı;
Web sitesinin asıl amacı, yeni müşteriler bulma ve hizmetlerinize insanların kolay ulaşımını sağlamaktır.

● Web sitenizin responsive (mobil,tablet,tv) yani ekranlara duyarlı olması gerekiyor;
Günümüzde artık bilgisayardan çok mobil cihazlar kullanılmaya başlandı. Bu yüzden sitelerinizinde mobil cihazlara uyum sağlaması gerekmektedir. Masaüstü için yapılan bir web sitesi mobil cihazlarda çok kötü gözükecektir.

● Site hızınıza dikkat edininiz;
Yavaş açılan web sitesi, ziyaretçi kaybına yol açar. Arama motorları daha hızlı açılan siteleri ön plana çıkarmaktadır.

● Web sitenizdeki özgün ve yararlı olması gerekiyor;
Web sayfanızda kullanmıs olduğunuz resim veya metin gibi içeriklerin özgün ve alakalı olması gerekiyor. Resimlerin çalıntı içeriklerin kopya olduğu bir sayfa arama motorları tarafından çöp site değeri görebilir. Buda yaptığınız sitenin bir işe yaramayacağını gösterir.

● Web sitelerinizde kullanılacak olan argümanları hazırlarken maliteyetten kısmayınız;
Firmalar genelde yaptıkları sözleşme ile sitelerinin kusursuz olacağını sanıyor. Web sitelerinizde kullanılacak olan görsellerinizin kaliteli, özgün ve profesyonel olması, firma tanıtımı için kullanılacak video ve profesyonel bir editöre yazdırılmış seo uyumlu içerikler olması gerekmektedir. Birçok firma bu maliyetlerden kaçarak kusuruz bir site yaptırmaya çalışmaktadır. Haliyle ortaya birbirine benzeyen siteler ortaya çıkmaktadır.

● En önemli nokta bu becelerilere sahip, profesyonel ve tecrübeli bir website tasarım ajansı seçiniz
Website Tasarım, 2004 yılından beri sektörün içinde yer alan uzman ve teknik bir ekip tarafından kuruldu. Aldığı ödüller ve yaptığı kaliteli işlerle adını kısa zamanda duyurdu. Web tasarım, işlerimizden sadece birisi… diğer hizmetlerimiz için tıklayınız.

website tasarım web tasarım


Projelerimiz

v.b. gibi bir çok profesyonel
projeyi hayata geçirmenin
mutluluğunu yaşıyoruz.
..

metropol-card
ovaleks
mia-crema
fabulous-textile
toprak-turizm
ozmer-lojistik

100+ Mutlu Müşteri 🤩 daha fazlası için tıklayınız.

Website Tasarım bir OzdGroup şirketidir.

Alanında öncü bir çok ulusal marka bize güvendi, sıra sizde..

© 2004 Ozd Group Companies. Tüm hakları saklıdır.