Web Yazılım

Kurumsal, modern ve profesyonel bir bakış açısı ile
internette var olmak için doğru yerdesiniz

Web tabanlı yazılım programları işletme ihtiyacını ön planda tutan kullanıcı dostu programlar bütünüdür.

Kullanımı kolay olan bu yazılım türleri web tabanlı destek sunduğundan ötürü insan yaşamını kolaylaştırmaya odaklanmış durumdadır. Örneğin online muhasebe programları işlem kolaylığı bakımından kullanıcıların tercih ettiği web tabanlı bir yazılım türüdür. İstenilen her yerden bir cihaza sabit kalmadan ulaşılabilirler.

Web Yazılımlarının Aşamaları Nelerdir?

1) Ön Yüz Tasarımı (Front-end)

Kullanıcıların gördüğü bölümdür.

 • Kusursuz görsel yerleşimi
 • Grafiksel Düzen
 • Mükemmel Kurumsak Kimliğe Uygun Renkler
 • Analiz ve Optimizasyon
 • Teknik Planlama
 • UI ve UX Tasarım
 • Google ve Kullanıcı Dostu Kodlama
 • SEO Uyumlu İçerik Oluşturma

2) Arka Yüz Tasarımı (Back-end)

Html, Css, JavaScript ile hazırlanmış olan ön yüz tasarımını (frond-end) arka planda dinamik hâle getirilmesi ve çalıştırılma aşamasıdır (back-end). Kullanıcıların göremediği bölümdür. Bu bölümde Php, Asp.net gibi programlama dillerinden faydalanılmaktadır. Ön yüz kısmı yapılırken kullanılan bir çok aşama arka yüz tasarımı yapılırken de kullanılmaktadır. Ön yüz tasarımından farklı olarak veri tabanı tasarımı, algoritma tasarımı ve kodlama bulunmaktadır. Back-end kısmında en önemli kısımlardan bir taneside optimizasyondur. Kodlama optimizasyonu ne kadar iyi yapılırsa proje okadar hızlı ve güvenilir olur. Tüm işlemler bittikten sonra test edilip yayına alınırlar.

Bu ögelerin hepsi bir araya geldiğinde web yazılımı oluşturmaktadır. Web yazılımlar Linux veya Windows sunucularda barındırılmaktadır.

Web yazılım yaptırırken çözüm ortağınızın bu konuda uzman, tecrübeli ve başarıya ulaşmış referansları olmasına dikkat etmelisiniz.

Web tabanlı yazılımın faydaları nelerdir ?

Teknolojinin gelişmesi ile web tabanlı yazılımlar kullanıcı dostu haline gelmiştir. Web tabanlı yazılımlar, teknoloji ve dijitalliğin artması ile hem günlük hayatımızda hem de profesyonel iş hayatımızda bize avantajlar sunmaktadır.

 • Web tabanlı yazılımlara internet erişimi olan bir çok cihazdan erişebilirsiniz. Telefon, Tablet, Bilgisayar vb.
 • Güncellemeler online ortamda yapıldığı için herhangi bir kurulum yapılmasına gerek yoktur. Herhangi bir harici ek donanıma ihtiyaç duymazlar.
 • Kullanımı kolay arayüzleri ve raporlama özellikleri sayesinde zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Web yazılım yaptırıp yada yaptırmamak tamamen kullanıcının veya firmanın istekleri ile alakalı bir durumdur.

Web Yazılıma örnek verecek olursak paraşüt ve kolaybi gibi online ön muhasebe programlarını gösterebiliriz.

Neden bizi seçmelisiniz ?

Web tasarım sektöründe 14 yıllık deneyimimizle kendi markamızın değerine değer katması amaçlayarak en iyi ve kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz.
Firmamız bir çok alanda profesyonel hizmet vermesine rağmen en çok çalışma yaptığı sektör adından sıkça bahsettirdiği kısımlardan biride Website Tasarımıdır. Müşterilerin taleplerine hakim, titiz, özenli, benimseyerek çalışan ekibimiz bulunmakta ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için marka değerleri ve istekleri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Firmamız müşterileriyle açık, saygılı, kendinden emin ve iyi bir dinleyici olmayı her zaman ilke edindi ve müşteri memnuniyetine her zaman önem vermektedir.

Yaptığımız çalışmalarda veri güvenliğine dikkat edip kesintisiz ve güvenli hizmet için gereken tüm tedbir ve önlemleri alanında uzman ekibimiz tarafından dikkatle alınmaktadır.

Pozitif ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla Website Tasarımı ile ilgili tüm yeni trendleri, iş yapış biçimlerini takip eden çaresizliğe kapılmayan, sürekli yeni çözümler ve arayışında olan, başarısız olduğunda pes etmeyen, araştırmacı ve sürekli olaylara pozitif bir bakış açısıyla yaklaşan yenilikçi bir ekiple adımızdan sıkça söz ettirmeye devam edeceğiz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda analizler yaparak maliyeti optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Yazılım


Projelerimiz

v.b. gibi bir çok profesyonel
projeyi hayata geçirmenin
mutluluğunu yaşıyoruz.
..

metropol-card
ovaleks
mia-crema
fabulous-textile
toprak-turizm
ozmer-lojistik

100+ Mutlu Müşteri 🤩 daha fazlası için tıklayınız.

Website Tasarım bir OzdGroup şirketidir.

Alanında öncü bir çok ulusal marka bize güvendi, sıra sizde..

© 2004 Ozd Group Companies. Tüm hakları saklıdır.