Blog geri dön
Özgün içerik nedir ?

Bu gönderiyi paylaş

Özgün içerik nedir?

Özgün içerik her hangi bir alıntı olmadan yazarın tamamen kendi ifadeleriyle yorumlayarak hazırladığı içeriğe denir.

SEO uyumlu özgün içerik arama motorlarına hitap etmez Özgün içerik kullanıcı odaklıdır.  Seo kaygısı taşımayan kaliteli özgün içerikler arama motorları tarafından daha başarılı bulunarak diğer içeriklere oranla Arama motoru sonuç sayfasında daha üst sıralarda yer alır.

Web sitelerinde blog yazarları içerik yazarken siteye ziyaretçi çekmeyi amaçlar ve arama motoru rakamlarını iyileştirmek için özgün makaleler yazar.

SEO uyumlu makale yazarken doğallık ne kadar fazla olursa kullanıcılar okumak için o kadar fazla ziyaret eder. Günlük dilde kullanılan anahtar kelimeler seçerek daha fazla ziyaretçi trafiğini arttırabilirsiniz.

Özgün içerikli  yazıları markanızın sektörü onların bilinmeyenlerini samimi bir dille anlatmanızdır. Hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek yazıların olması gereklidir. Başka sitelerden makale kopyalayıp kendi sitenize yerleştirmenizin herhangi bir faydası olmaz çünkü Google arama moturu en eski tarihli olan yazıyı çekiyor. O yüzden kendi kelimelerinizle yazmanız  çok önemlidir.

Blog geri dön
metropol-card
ovaleks
mia-crema
fabulous-textile
toprak-turizm
ozmer-lojistik

100+ Mutlu Müşteri 🤩 daha fazlası için tıklayınız.

Website Tasarım bir OzdGroup şirketidir.

Alanında öncü bir çok ulusal marka bize güvendi, sıra sizde..

© 2004 Ozd Group Companies. Tüm hakları saklıdır.