Web Tasarım Aşamaları Nelerdir?

Web Tasarım Aşamaları Nelerdir? Web tasarım sürecinde izlediğimiz aşamalı bir çizgi vardır. Bu sürecin işleyişi hem bizi hem de müşterilerimizi memnun etmekte ve uygulanan işlemleri adım adım takip etme fırsatı tanımaktadır.

ÖN GÖRÜŞME AŞAMASI :
İlk aşama olarak müşterilerimiz ile ön görüşme yaparak, bizden beklemiş olduğu websitesinin özelliklerini ve tasarımını anlamaya çalışırız.

TEKLİF AŞAMASI :
Daha sonra web siteniz ile ilgili ön görüşmemizin ardından size ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan web sitesinin maliyeti ve yapacağımız işlemleri içeren web sitesi teklifimizi sunarız. Teklifimiz üzerinde birlikte yapacağımız değerlendirme sonucunda, teklifimizi onaylamanız ile bir sonraki aşamaya geçilir.

ESKİZ ÇALIŞMA (tasarım görseli) :
Sizden aldığımız fikir, bilgi, resim ve belgeler ile yola çıkarak firmanıza özel olarak hazırlanmış tasarım örneklerinin tarafınıza sunulduğu aşamadır. Bu aşamada firmanıza 3 adet anasayfa tasarımı yapılarak sunulur ve sizden hazırlanan tasarımlardan bir tanesini seçmeniz beklenmektedir. Hazırlanan tasarımlar arasından size uygun olduğunu düşündüğünüz tasarım üzerinde değerlendirmeler yapılarak bir sonraki aşamaya geçebiliriz.

REVİZYON AŞAMASI :
Hazırlanan tasarım üzerindeki son değişikliklerin yapıldığı ve artık bir resim dosyası halinden web sitesi haline getirildiği aşamadır. Anasayfa tasarımının haricinde kalan diğer alt sayfaların tasarımı bu aşamada yapılmaktadır.

SONUÇLANDIRMA AŞAMASI :
Web sitemiz son aşamasına gelmiştir. Bu aşamada web sitesine içerik yazıları, haberler, resimlerin eklenmesi, iletişim ve formlarının oluşturulması, testlerin yapılması ve küçük düzenlemelerin yapılması yer almaktadır.

SON AŞAMA :
Siteniz artık hazır hale gelmiştir. Web sitenizi nasıl yöneteceğiniz, güncelleyeceğiniz ve siteniz ile ilgili raporları nasıl okuyacağınız ile ilgili kısa bir eğitim verilmesi ile son bulmaktadır.

Web sitenize daha fazla ziyaretçi ve müşteri çekmenize yardımcı olacak internet reklam ve seo olanaklarına göz atmanız faydalı olacaktır.

metropol-card
ovaleks
mia-crema
fabulous-textile
toprak-turizm
ozmer-lojistik

100+ Mutlu Müşteri 🤩 daha fazlası için tıklayınız.

Website Tasarım bir OzdGroup şirketidir.

Alanında öncü bir çok ulusal marka bize güvendi, sıra sizde..

© 2004 Ozd Group Companies. Tüm hakları saklıdır.