Ziyaretçi Dostu Website Nedir ?

Ziyaretçi Dostu Website Nedir ? Bir siteyi güzelleştiren ve görsel açıdan çekici hale getiren web tasarımının temel öğelerinin yanı sıra, bir web sitesi de daima son kullanıcıyı göz önünde bulundurmalıdır. Aşağıdaki faktörlere dikkat ederek kullanım kolaylığı sağlanabilir.

Gezinme: Web tasarımındaki site mimarisi, menüler ve diğer gezinme araçları, kullanıcıların tarama ve arama biçimini dikkate alarak oluşturulmalıdır. Hedef, kullanıcının ihtiyaç duydukları bilgileri verimli bir şekilde bulmalarını kolaylaştırarak kullanıcıya yardımcı olmasıdır.

Multimedya: Tasarımdaki ilgili video ve sesler, kullanıcıların kolaylıkla ve hızlı bir şekilde kavrayarak anlamalarını sağlayabilir. Bu, ziyaretçileri web sayfasında daha fazla vakit geçirmeye teşvik eder.

Uyumluluk: Web sayfasını, farklı tarayıcılarda ve işletim sistemlerinde eşit derecede performans göstermesi için görüntüsünü artırmak için tasarlayın. Yani responsive ( duyarlı ) tasarımlar tercih edilmeli.

Teknoloji: Teknolojideki ilerlemeler, tasarımcılara hareket ve yenilik ekleme özgürlüğü vererek, her zaman taze, dinamik ve profesyonel bir website tasarımı sağlar.

Etkileşimli: Tasarımda yorum kutuları ve anketler ekleyerek etkin kullanıcı katılımını ve site içi ziyareti artırın. Kullanıcıları e-posta formları ve bülten kayıtlarıyla müşterilere geri dönüşler sağlayın.

Firmamızın, web tasarım uzmanları, tatmin edici bir web deneyimi için mükemmel bir kullanıcı arayüzü (WST PANEL) tasarımı oluştururlar. Tasarım için kritik planlama ve analiz kullanıyorlar ve karmaşık süreci basit ve zarif bir sanat eserine dönüştüren bireysel müşteri özelliklerine dikkat ediyor.

metropol-card
ovaleks
mia-crema
fabulous-textile
toprak-turizm
ozmer-lojistik

100+ Mutlu Müşteri 🤩 daha fazlası için tıklayınız.

Website Tasarım bir OzdGroup şirketidir.

Alanında öncü bir çok ulusal marka bize güvendi, sıra sizde..

© 2004 Ozd Group Companies. Tüm hakları saklıdır.